Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Klasik Salon Saksı Kiremit- 13 Litre

Klasik Salon Saksı Kiremit- 13 Litre
Klasik Salon Saksı Kiremit- 13 Litre
Mağaza:

bitkifidan

Value
(0/5)
Price
(0/5)
454,00TL
KDV Hariç: 454,00TL

Klasik Salon Saksı

Klasik salon saksıo hepimizin bildiği ve evlerimizde en sevdiğimiz çiçekleri yetiştirdiğimiz klasik modeldir. Standartların dışına çıkmak istemeyenler için tasarlanmış bu özel model farklı boyutlara sahiptir. İster orijinal rengini tercih edebilir isterseniz de farklı renklerden birden fazla sayıda sipariş verebilirsiniz.

Kiremit rengi de beyaz rengi de balkon dekorasyonunuza uyum sağlayaca en özel renklerden birini oluşturuyor. Hemen sipariş verin kısa sürede adresinizde olsun.

 
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi