Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gizlilik Politikası

Değerli Müşterimiz;

Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

E-mail adresiniz ve diğer bilgileriniz kesinlikle 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz.

Kredi kartı bilgileriniz Dünya standartlarında güvenli 128 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemin veri tabanı altında tutulmamaktadır.Kredi kartı ile işlemleriniz sizinle banka arasında yapılmaktadır bu nedenle sistemimizde kart bilgilerinizin kaydedilmesi gibi bir durum bulunmamaktadır.
ÖDEME-GÜVENLİK KONTROLÜ
Bazı durumlarda bankalardan sözlü olarak ödemenizin teyidi istenebilir. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak ödemenizin teyidi istenebilir. Bu gibi durumlarda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinize ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

KREDİ KARTI SAHİPLERİNE ÖNERİLER

Alışveriş yaptığınız sayfanın güvenilir olduğunu anlamanın en kesin yolu , kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın İnternet adresindeki "http" nin "https" ye dönüşmesidir. Bu dönüşüm firmanın sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını gösterir.
İnternet üzerinde sanal alışveriş hizmeti veren firmalar , sanal alışverişin güvenliğini sağlayan standartlar ve teknolojiler kullanmaktadır. İnternet tarayıcınızın Explorer veya Firefox olmasına bağlı olarak kilit ikonu kilitlenmiş ve anahtar ikonunun kırık olmadığı sayfalar güvenli sayfalardır. Fakat bu durum tarayıcı versiyonlarına göre ve sertifikanın alındığı sertifikasyon kurumuna göre değişiklik gösterebilir.