Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

2007 yılında Fidancilar.com adı ile kurulan internet sitemiz, 2014 yılına kadar fidancılık sektörü üzerine kurulmuş firmaların rehber sitesi olarak faaliyet göstermekteydi. Sahip olduğumuz bu güçlü iletişim kaynaklarını arkamıza alarak, 2015 yılında yeni bir yüz ile e-ticaret alanında hizmet vermeye başladık. Ticaretin gün geçtikçe elektronik ortamlarda daha da yaygınlaşması sonucu olarak bizde bu alandaki yerimizi bu şekilde aldık. Üreticilerimizin en güzel, sağlıklı ürünlerini özenle seçerek ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz. Bu alanda müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği ürün ve hizmetleri vermeye hazırız.Misyonumuz 

Koşulsuz memnuniyet ile verdiğimiz tüm hizmetlerde en iyisi olarak doğada sağlıklı ürünler yetiştirilmesi için en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmak. 


Vizyonumuz 

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılayarak güvenilir, ahlaklı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejimiz ile rekabetçi büyüme potansiyelimizde en iyisi olmak.