Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ericaceous Yosun torfu

Ericaceous Yosun torfu
Yeni
Ericaceous Yosun torfu
Mağaza:

Akademi Tarımsal

Value
(0/5)
Price
(0/5)
588,00TL
KDV Hariç: 490,00TL

Kuzey irlandadan ithal ettiğimiz bu karasal yosun torfu, ince ve lifli bir yapıya sahiptir. Özellikle asit ortam seven bitkiler için özel olarak formule edilmiştir. Ortanca bitkisini bu torf içine dkerseniz, mavi kırmızı yeşil gibi renkler elde edersiniz. Sahip olduğu pH değeri ve enzim içeriği ile topraktan kaynaklanan botratis, çökerten, kök boğazı gibi hastalıkların gelişimini engel olur. Tohum çimlendirme ve çelik köklendirme için çok üstün bir ortam oluşturur. Hatta sert çekirdekli tohumlar daha kolay çimlenir. İçeriğinde en az 6 ay yeterli olacak yavaş salınımlı gübre bulunmaktadır. 

Bu torfu, evdeki saksı bitkileriniz, bahçeniz için fide yetiştirme, daldan çoğaltma işlerinizde güvenle kullanablirsiniz. 

Toplam hacmi 60 litredir.

Kullanırsanız çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Prof. Dr. Atilla Çolak

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi