Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Multi Purpose Torf

Multi Purpose Torf
Yeni
Multi Purpose Torf
Mağaza:

Akademi Tarımsal

Value
(0/5)
Price
(0/5)
294,00TL
KDV Hariç: 245,00TL

vergreen'in bu çok amaçlı torfu, sadece en kaliteli sphagnum yosunu turbasından yapılmaktadır. Bu torf, sürekli olarak iyi büyüyen bitkiler yetiştirmemizi sağlar. Geçirgen hoöojen bir yapıya sahiptir. Çok iyi besin maddesi dağılımına sahiptir. Bahçecilik faaliyetlerinde ideal bir tohum ekim ortamı ve çelik köklendirme ortamı sağlar. Yetiştirme faaliyetlerinde de 6 haftaya kadar gerekli besinleri sağlar. 

Genel amaçlı bir torf dur. Bu paket 20 litredir. Evdeki saksılarınız 1 litre ise, 20 adet saksı doldurabilirsiniz.

Bu günler salon bitkilerinizin saksı değişimini bu malzeme ile gerçekleştirin. Bitkilerinizin görüntüsü, gelişimi ile gurur duyun.

Prof. Dr. Atilla Çolak

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: GAÇT