Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Areca 60-80cm

Areca 60-80cm
Areca 60-80cm
Areca 60-80cm
Areca 60-80cm
Areca 60-80cm
Mağaza:

fidanova

Value
(0/5)
Price
(0/5)
360,00TL
KDV Hariç: 300,00TL

Areka çiçeği yeşil sık şemsiye gibi açılan yaprakları ile ev ofis ortamlarında bakımı kolay bir bitki olarak gözümüze çarpmaktadır. Bulunduğu ortama kolay adapte olabilen, mevsim değişiklikleri ve susuzluğa dayanıklı bir bitkidir.

Areka palimiye maksimum 6 metre boya ulaşmaktadır. Bitkinin önemli bir özelliği gövdesi devamlı olarak yeni yaprak vermesidir. Ortalama yaprak uzunluğu 2 mt dir. Areka çiçeğinin geniş ferah yapraklarının bulunduğu mekanda bir yere temas etmemesi gerekir.

Areka bitkisi özellikle yaz aylarında suyu seven bir bitkidir. Susuz bırakırsanız bitki yaprakları kurumaya başlayacaktır. Yaz aylarında toprağın devamlı nemli kalması gerekmektedir. Haftada 2 defa bol su ve 15 günde bir defada yapraklarını fıs fıs yada duş altında yıkanması bitki için çok faydalı olacaktır.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi