Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Cocopeat Açma Makinesi

Cocopeat Açma Makinesi
Cocopeat Açma Makinesi
2-3 gün içinde
Cocopeat Açma Makinesi
Cocopeat Açma Makinesi
Cocopeat Açma Makinesi
Mağaza:

Tropikal Süs Bitkileri

Value
(0/5)
Price
(0/5)
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL

Cocopeat Açma Makinesi

Havuz yok.
Beklemek yok.
Cocopeat kullanmak artık çok kolay.
Türkiye'de ilk.
Saatte 300 blok cocopeat kullanıma hazır.

Cocopeat Açma Makinesi

Sıkıştırılmış olarak gelen cocopeat blokları, açılması için içi su ve gübre dolu büyük bir havuzda günlerce bekletildikten sonra kırma işleminden de geçerek kullanıma hazır hale gelmektedir. Cocopeat kullanımı üretim açısından çok verimli olmasına rağmen, bu açma yöntemi oldukça alan, zaman ve işçilik kaybına yol açmaktadır. Ayrıca cocopeatin su çekme oranı cocopeatin menşeine ve satın alınan firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bazen bloklar çok zor su çekip, açılmamakta; bazen ise suyu fazla çekip, çamur gibi olmaktadır.

Tropikal Süs Bitkileri kurucusu Kemal Ulaş tarafından 2014 yılında tasarlanan ve seri imalatına başlanan Cocopeat Açma Makinesi, cocopeat kullanıcılarına çok büyük bir oranda zaman, iş gücü ve alan bakımından tasarruf sağlıyor.

TROPİKAL Cocopeat Açma Makinesi, 1 saatlik çalışma ile 300 blok cocopeati açabiliyor.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi