Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Monstera - Deve Tabanı

Monstera - Deve Tabanı
Monstera - Deve Tabanı
Monstera - Deve Tabanı
Tükendi
Monstera - Deve Tabanı
Monstera - Deve Tabanı
Monstera - Deve Tabanı
Monstera - Deve Tabanı
199,00TL
KDV Hariç: 199,00TL

 

DEVETABANI BAKIMI NASIL YAPILIR? 

Monster, aydınlık mekanları çok sever. Hava akımından çok çabuk etkilenir. Bu nedenle yaprak uç ve ortalarında kurumalar oluşur. Bitki bu tarz ortamdan korursanız o da zamanla yaralarını onarır. Nemli ortamı çok sever. Yapraklarını su püskürtücü ile nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Toprak olarak torflu ya da kumlu bahçe toprağı sever. Kökleri dar alanları sevmez. Bu nedenle derin saksılara dikmelisiniz.

Toprak: Zengin karışımlı toprakları sever.

Işık: Yarı gölge ve gölge alanlardan hoşlanır.

Isı: Ilık ortamları sever. Kışın en fazla 15 dereceye kadar dayanabilir.

Su: Yazın bolca sulayın, arada sırada yapraklarına su püskürtün. Yeni çıkanlar dışında yapraklarını ıslak bir bezle düzenli olarak silin.

 

 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi