Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dekoratif Beyaz Saksılı Paşa Kılıcı

Dekoratif Beyaz Saksılı Paşa Kılıcı
Dekoratif Beyaz Saksılı Paşa Kılıcı
180,00TL
KDV Hariç: 180,00TL

Dekoratif saksılı Paşa kılıcı 

40-60 cm boy

Bakımı gayet kolay olan Kılıç bitkisi ideal bir ev ve ofis bitkisidir.Mevsim değişikliklerine ve susuzluğa dayanıklıdır.Gölgede de yaşamını sürdürür  fakat güneş görmeyen yerleri  gün ışığına doğru çevrilirse daha sağlıklı uzamasına  katkıda bulunur.

Kılıç bitkisinin sulanması:Yaz aylarında haftada 2 ya da 3 kez,kış aylarında ise onbeş günde 1 sulanması yeterlidir.

Kılıç bitkisinin çoğaltılması:İkinci senesini doldurduktan sonra bahar aylarında yeni çıkan filizler direk toprağa ekilip çoğaltılır.

Kılıç bitkisinin faydaları:Bilimsel olarak faydası kanıtlanmış olan bu bitki bulunduğu ortamın karbondioksit seviyesini düşürüp havadaki tolüen,ksilen,formaldehit gibi zararlı maddeleri emer.

 

 

 

 

 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi